Jak rezerwować?

1. Wybór oferty

Na stronie głównej znajduje się wyszukiwarka ofert. W pola należy wpisać i zaznaczyć kryteria, które pomogą nam odnaleźć oferty spełniające Państwa oczekiwania. Po wybraniu odpowiednich parametrów (kraj, region, termin, typ wyjazdu) i kliknięciu przycisku „szukaj” wyświetli się lista ofert, wśród których możecie Państwo wybrać tę ofertę, która Wam najbardziej odpowiada. Klikając w opis można przejrzeć szczegółowe informacje dotyczące tej właśnie oferty.

2. Rezerwacja wycieczki

Jeśli na tym etapie, będziecie chcieli Państwo dokonać wstępnej i niezobowiązującej do zakupu rezerwacji należy kliknąć przycisk „rezerwuj”. Na ekranie wyświetli się formularz zgłoszeniowy, w którym prosimy o podanie danych osoby dokonującej rezerwacji, kontaktu oraz danych osób towarzyszących w wakacjach.

Wypełniając formularz na stronie przekażą nam Państwo niezbędne dane do przygotowania dokumentów, nie oznacza to jednak gwarancji wyjazdu (nie jest to zawarcie umowy w rozumieniu kodeksu cywilnego) oraz jednocześnie nie obliguje Państwa do ponoszenia kosztów.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy zostanie automatycznie przekazany do naszego biura i osoby, która pomoże przy załatwieniu dalszych formalności.

Jeżeli naszym zdaniem hotel, który Państwo wybierzecie będzie za słaby lub będziemy uważali, że w tej cenie znajdziemy zdecydowanie lepszy, na pewno skontaktujemy się z Państwem.

3. Podpisanie umowy i płatności

Po potwierdzeniu dostępności miejsc oraz ostatecznej kalkulacji ceny wybranej oferty prześlemy Państwu dokumenty rezerwacji – umowę zgłoszenia oraz warunki uczestnictwa. Po zapoznaniu się z dokumentami i zaakceptowaniu warunków wyjazdu możliwe będzie zawarcie pisemnej umowy. Wpłaty podanej w umowie kwoty dokonujecie Państwo na nasze konto:

PKO BP S.A. o/Wejherowo
61 1020 1912 0000 9502 0063 1085
Wpłaty można dokonać dowolnym przelewem bankowym.

Czytelnie podpisaną umowę-zgłoszenia oraz potwierdzenie dokonania przelewu proszę odesłać na numer faksu 58-6722166 lub adres e-mail rezerwacje@leotour.com.pl

Dokonywanie płatności w terminach określonych w umowie jest warunkiem rezerwacji i uczestnictwa w wybranej imprezie turystycznej.

Dbamy o bezpieczeństwo danych osobowych podawanych przez Państwa w formularzu rezerwacyjnym – każdego z naszych pracowników obowiązuje umowa o poufności, która zobowiązuje go do nie rozprzestrzeniania danych osobowych klienta.

Masz pytanie?

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: Leotour Wejherowo

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli kontynuujesz przeglądanie, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies