O nas

„ Podróż przecież nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do mety. W rzeczywistości zaczyna się dużo wcześniej i praktycznie nie kończy się nigdy, bo taśma pamięci kręci się w nas dalej, mimo że fizycznie dawno już nie ruszamy się z miejsca. Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej "

R. Kapuściński

 

 

Biuro Podróży LEOTOUR Wejherowo działa na rynku od 2007 roku. Jesteśmy biurem agencyjnym, które współpracuje z wieloma sprawdzonymi i zaufanymi touroperatorami, posiadającymi niezbędne licencje i zezwolenia.

Oferujemy szeroki zakres wyjazdów i wycieczek grupowych oraz indywidualnych w kraju i zagranicą. Dzięki bogatej ofercie jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Posiadamy wiele propozycji, by mogli Państwo poznać magię podróży i zobaczyć piękno całego świata.

W naszym Biurze Podróży spotka Państwa miła obsługa, doświadczeni pracownicy, którzy chętnie pomogą w doborze wczasów. Celem naszej pracy jest spełnienie oczekiwań Klientów i  pomoc w realizacji marzeń związanych z podróżowaniem. Naszą pasją są podróże, a zdobyte doświadczenie pomaga nam w doradztwie i  w doborze oferty dla każdego.

Najmłodszym zapewniamy udaną zabawę z rówieśnikami podczas wakacji i ferii zimowych. Czekają na nich kolonie i obozy w kraju i zagranicą z pełną opieką wykwalifikowanej kadry i sprawdzonych instruktorów. Każde dziecko poszerzy swoje zainteresowania i pozyska nowych kolegów i koleżanki z całej Polski.

Proponujemy Państwu również pełen zakres produktów turystycznych: hotele, bilety lotnicze, autokarowe i promowe, ubezpieczenia turystyczne. 

Możecie Państwo ubezpieczyć siebie i całą rodzinę na zagraniczny wyjazd. Dla młodzieży mamy najlepsze ubezpieczenie- kartę EURO 26 z mnóstwem zniżek, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Nasze Biuro oferuje także bony turystyczne dla firm i klientów indywidualnych, które mogą posłużyć za idealny prezent dla najbliższych.

 
Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku.

 

Biuro Podróży LEOTOUR Wejherowo jest Twoim Biurem Podróży ! 

 

Z Nami pierwszy krok nie skończy się „skręceniem kostki” ; )

 

 

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli kontynuujesz przeglądanie, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies